Pogoń U-12 w finale turnieju o Puchar Prezesa PZPN! Najlepsza drużyna na Mazowszu !!!

W Warce odbyły się mazowieckie eliminacje halowego turnieju, które miały wyłonić finalistę na szczeblu ogólnopolskim. Najlepsza okazała się siedlecka Pogoń!

Podopieczni Jana Półtoraka, do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się po wygraniu wcześniej turnieju okręgowego. Biało-niebiescy w Warce wygrali wszystkie spotkania i 18 lutego w Warszawie powalczą o puchar z drużynami z całej Polski.

Grupa eliminacyjna
Pogoń – Młodzik 18 Radom 2:0
Pogoń – Młode Orły Pułtusk 2:1

Półfinał